Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 05.09.2018 12:03
  • Son Güncelleme: 05.09.2018 12:03

bursu nasıl alınır? KYK kredi ve burs başvuruları ne zaman başlayacak?

Üniversiteyi kazanan öğrenciler okul masraflarına destek olabilmesi amacıyla burs arayışına başladı. Şehir dışında okuyacak öğrenciler de yurt araştırıyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu () üniversite öğrencilerine kredi ve burs imkanının yanında yurt imkanı da sağlıyor. O yüzden yüz binlerce öğrenci KYK yurt ve burs başvurularının ne zaman başlayacağını merak ediyor. 2018 KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman başlıyor? KYK yurt ve burs başvuruları nereden yapılır? KYK yurt ve burs başvurusu nasıl yapılır? Kimler KYK bursundan yararlanabilir? gibi araştırmalar yapan öğrencilerin aklına takılan soruları takvim.com.tr olarak cevapladık.

KYK bursu nasıl alınır? KYK kredi ve burs başvuruları ne zaman başlayacak?

Üniversiteyi kazanan adaylar şimdi üniversite kayıt takvimi ile KYK yurt ve burs başvurularının tarihini merak ediyor. Burs ve yurt arayışında olan yüz binlerce öğrenci KYK yurt ve burs başvuruları başladı mı? KYK yurt ve burs başvuruları nasıl ve nereden yapılır? KYK'dan burs almak için ne yapmak gerekir? gibi sorulara cevap arıyor. İşte detaylar...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.