Bugünkü
Takvim

İyi huylu kötü huylu

’nun ehliyeti kopyalandı. Hakkında sayısız icra davası açıldı. İşini bırakıp bekçilik yapmaya başladı. Dolandırıcının şu sözüyle şoka uğradı: Hayatında değişiklik oluyor mu!

İyi huylu kötü huylu
Bilgisayar uzmanı olan 2 çocuk babası (34) 4 yıl önce 'ya taşındı. Bir gün polis, kapısını çaldı. Huylu kimliğini isteyen polise ehliyetini verince hayatının şokunu yaşadı. Polis, Huylu'nun kimliğinin ve ehliyetinin E.Ö. adlı kişi tarafından kopyalandığını açıkladı. Bu olay yüzünden Huylu'nun kapısı tebligaarla dolup taştı. Talihsiz adam, hiç tanımadığı kişilere senetle borçlandığını, karşılıksız çeklerle alışverişler yaptığını ve 3 farklı GSM operatöründen 60'a yakın cep telefonu alıp sattığını görünce şoka uğradı.

70 SUÇTAN ARANIYORMUŞ
Huylu'nun evi için 200 bin TL'lik aracı için 30 bin TL'lik icra işlemi başlatıldı. Talihsiz adam hacizden kurtulmak için işinden ayrılıp gece bekçiliği yapmaya başladı. Bu sırada dolandırıcı Huylu'yu arayıp "Hayatında hiç değişiklik oluyor mu!" diye sorunca sabrı taştı. Talihsiz adam "Bu şahıs benim her şeyimi kopyalamış. Bu kadar bilgiye nereden ulaştı" diye haykırdı. E.Ö. ise 'da yakalanıp tutuklandı. Hakkında 70 ayrı suçtan arama kaydı bulunduğu anlaşıldı.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.