Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 02.09.2018 21:10
  • Son Güncelleme: 02.09.2018 21:10

Terörden temizlendi şehri oldu

Tunceli, güvenlik güçlerinin başarılı operasyonları ile terörden temizlenirken, Valilik ve Belediye tarafından yürütülen çalışmalar sonrasında şehri olarak anılmaya başlandı.

Terörden temizlendi turizm şehri oldu

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, yaklaşık 14 ayda ve bakanların destekleri ile kentte bir yılda 62`nin üzerinde projenin hayata geçirildiğini söyledi. Valilik, hem hayata geçirilen projeler hem de İçişleri Bakanlığının destekleriyle alınan üst düzey güvenlik önlemleri ve güvenlik güçlerinin başarılı operasyonları sonrasında Tunceli`nin ayni zamanda cazibe merkezi haline geldiğini bildirdi.

GELEN TURİST SAYISI 3 KAT ARTTI
Kentte sorununun öncelikli olarak çözülmesinin önemli olması nedeniyle Vali Sonel`in girişimleriyle 3 nın kurulduğu, 4. tekstil fabrikasının ise temelinin atıldığı belirtilen açıklamada;"İstihdam sağlayıp üretim başlayan fabrikalarda 5 ay içerisinde ihracat seviyesine de gelindi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.