Bugünkü
Takvim

şoför!

’ta halk otobüsü şoförü , kalp pili duran çocuğu hastaneye yetiştirdi. ‘’ ilan edildi

Kahraman şoför!
Sivas'ta dün halk otobüsü şoförü Ömer Taşdemir, durağından yolcuları aldı. 4-5 durak gittikten sonra da aracın arka tarafında hareketlilik yaşandı. Yolcular, 'Çocuk fenalaştı' diye bağırdı. Taşdemir ise direksiyonu hastaneye kırdı. Fenalaşan minik yolcu Numune Hastanesi'nde tedaviye alındı.Daha önce de otobüste benzer şeylerle karşılaştığını belirten Taşdemir, "Hemen hastaneye sürdüm. Yolcular da teşekkür etti. Önemli olan çocuğun hayata tutunması. Otobüste daha önce çok ilginç olaylar da başıma geldi. Bundan birkaç ay önce otobüste para bulmuştum 17 bin 500 lira onu teslim etmiştim. Daha sonra kaza yapan anne ile bebeğini hastaneye yetiştirmiştim. Belediye Başkanımız Sami Aydın da, 'Bazı insanlara kötülük bulaşır, bazı insanlara da iyilik bulaşır' demişti. Allah tarafından mıdır nedir bilmiyorum böyle şeyler hep beni buluyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.