Bugünkü
Takvim

Aradığı aşkı buldu

Senegalli Mballo, ’ye geldi. Arkadaşının yolda bulduğu kimlik hayatını değiştirdi. Kimliğin sahibi olan genç kıza gönlünü verdi. Birbirlerine aşık olan çift, evlilik yoluna girdi

Aradığı aşkı buldu
Afrika ülkesi Senegal'de yaşayan Abdoulaye Mballo (26), 2013'te okumak için 'ye geldi. 'nden mezun olan Mballo, Kayserispor'a gelen yabancı futbolcuların danışmanı olarak işe girdi.

Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşı, yolda bulduğu kimliği, sahibini bulması için Mballo'ya verdi. Sosyal medya üzerinden arama yapan Mballo, kimliğin sahibi olan Ayşegül Kalkan ile iletişime geçti. Kalkan'a, arkadaşının kimliğini bulduğunu ve alması gerektiğini söyledi. İkili bir kafede bir araya geldi. Genç kadına kaybetiği kimliğini veren genç, aynı zamanda kalbini de verdi. Kayserili Ayşegül ve Senegalli Abdoulaye Mballo, arkadaşlıklarını devam ettirdi. Birbirlerine aşık olan çift, evlenmeye karar verdi.KAYSERİ'YE SENEGALLİ DAMAT
Türk usulü kız isteme töreni ile nişanlanan çift, yakın zamanda evleneceklerini söyledi.Aradığı aşkı 5 bin 500 kilometre uzaklıkta bulan Senegalli genç ve nişanlısı Ayşegül, "Çok mutluyuz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.