Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 26.07.2018 08:37
  • Son Güncelleme: 26.07.2018 08:43

'cü 'ın kilise hayranlığı

Kanlı darbe girişiminin ardından yurt dışına kaçan Fetullahçı hainlerin maskeleri tek tek düşmeye başladı. 'nün medya yapılanmasında yer alan boş zamanlarında İncil derslerine katıldığını söyledi

Bu da çakma ABD papazı!
15 Temmuz'daki kanlı darbe girişiminin ardından Amerika'ya kaçan vatan hainlerinden biri de örgütün medya yapılanmasında yer alan 'dı.KİLİSEYE GİDİP İNCİL DERSLERİNE KATILDI
Amerika'da örgütün propagandasını yapmaya devam eden Fetullahçı hain, boş zamanlarında İncil derslerine katıldığını söyledi. Konuşmasının devamında ise kiliselerden büyük bir hayranlıkla bahsetti. 'cü alçak şunları söyledi, "Çok ilgimi çekti, İncil derslerine katıldım. Kiliseler; ibadet kısmı ayrı, pazar günkü seromoni kısmı ayrı ama onun dışında hayatın içinde olan yerler. Yani çocuklarla ilgili aktiviteler var. İçerisinde sosyal gruplar var. Bu insanlar mesela Suriyeli mültecilere yardım topluyor, onu yapıyor, bunu yapıyor... İslami kültürden gelen insanların aslında ne kadar çok kolay yalan söylediği üzücü bir durum..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.