Bugünkü
Takvim

e 2 metrelik altın zincir

'da, yaptığı e duvak ile 2 metrelik altın zincir takan vatandaşın görüntüleri, sosyal medyada tıklanma rekoru kırıyor.

  • Yaşam
  • 20.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.02.2015 14:40
ABONE OL


Kardan yaptığı gelin için damatlık giyen bir çocuk babası Ertan K., yüz görümlüğü için 2 metrelik altın zincir taktı. Çevredekilerin alkışları altında düğün mizansenini tamamlayan Ertan K., gelini öpmeyi de ihmal etmedi.

Yarım metreyi bulan karda işe gidemeyen Ertan K. isimli vatandaş, yaklaşık 2 metre boyunda yaparak, duvak taktı. 10 yıllık damatlığını yeniden giyen Ertan K., kardan gelinin duvağını açarak, yüz görümlüğü olarak 2 metre boyunda altın zincir taktı. Damadın kardan gelini öpmeye çalışırken zor anlar yaşadığı görüldü.

kalan karakter 1000

Cem Günsüray Cem Günsüray

Bu haber tam Feto'ya göre. Gönderin o da izlesin.

İnsanlar eğleniyor işte bu memlekette karda, kıskandın mı Feto.

Avni ayvayı yedi, ne oldu Feto ateş mi bastı, eve düşmüştür belki...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.02.2015 18:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.