Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 19.05.2012 00:00
  • Son Güncelleme: 19.05.2012 13:02

Çocuğunu çamaşır makinesine attı ve...

Çamaşır makinesinde kilitli kalan çocuk son anda kurtarıldı.

Böyle şaka mı olur!
ABD'de, babasının şaka yapmak için çamaşır makinesine koyduğu küçük çocuk içeride mahsur kaldı.

Makine, kapağın kapanmasıyla aniden çalışmaya başlayınca anne ve baba büyük panik yaşadı.

Defalarca dönen çocuk olayı şans eseri ufak sıyrıklarla atlattı.

Şaka yapmak isteyen ihmalkar baba, küçük çocuğunu makinenin içine koydu ve kapağı kapattı.

Otomatik kilitleme ve faaliyete geçme sistemine sahip olan çamaşır makinesi, içerisindeki çocuk ve elbiselerle birlikte çalışmaya başladı.

Şaşkına dönen anne ve baba, ne kadar çaba gösterdiyse de kapağı açmayı başaramadı. Genç çift, yavrularını kurtarmak için çamaşırhanedeki görevlilerin yanına koştu. Heyecanla makinenin başına gelen bir görevli, içerisinde bir çocuğun dönmekte olduğu makineyi kapattı. Kapağın açılmasıyla birlikte kurtarılan çocuğun "şakayı" ufak sıyrıklarla atlattığı ve durumunun iyi olduğu bildirildi.
ABD'de 2005'ten bu yana 3 çocuk çamaşır makinesinde hayatını kaybetti. En son geçtiğimiz ay Oregon eyaletinde 21 aylık bir çocuk makinenin içinde yaşamını yitirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.