Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 17.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.05.2012 09:36
ABONE OL

Havalar nasıl olacak?

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre 5 günlük haritalı hava tahminleri...

Meteoroloji uyardı!
Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzeydoğu kesimleri ile öğle saatlerinden sonra Marmara'nın Batısı ve Kıyı Ege'de sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde yağışlar bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI
: Batı bölgelerde 2 ila 4 derece artacak, kuzeydoğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacak.

RÜZGAR
: Genellikle güney ve güneybatı, öğle saatlerinden sonra Marmara'nın kuzeyi ile Batı Karadeniz kıyılarında kuzey ve doğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.

BÖLGELERMİZDE HAVA

MARMARA
: Parçalı ve az bulutlu, zamanla batısının çok bulutlu öğle saatlerinden sonra Edirne ve Çanakkale ile akşam saatlerinden itibaren bölgenin batısının (Edirne, Kırklareli, Tekidağ, Çanakkale) sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

EGE
: Parçalı ve az bulutlu, zamanla Kıyı Ege'nin çok bulutlu akşam saatlerinden itibaren İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ:
Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden itibaren batısının çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU
: Parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden sonra Sivas çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ
: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ
: Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU
: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinden sonra doğusu ile Erzincan ve Tunceli çevrelerinin aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, sabah saatlerinde doğusunun çok bulutlu Batman ve Siirt çevrelerinin sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.