Bugünkü
Takvim

kilo vermeyi önlüyor

Saç şekli kilo vermeyi önlüyor
İşte size kadınlarla ilgili ilnginç bir araştırma... Annesi kuaför olan doktor , annesinin teşvikiyle ve spor arasında bir araştırma yaptı. Araştırmanın sonuçlarına göre, çoğu kadının sırf saçları bozulmasın diye spor salonuna gitmekten kaçındığı ortaya çıktı. Ayrıca bu bahane kilolarıyla barışmaya çalışan ve kabullenmeye çalışan kadınlar tarafından da benimseniyor. Araştırmada kadınların işten çıktıktan sonra bayılarak taşıdıkları topuzları veya fönleri bozulacak korkusuyla spor salonuna gitmekten çekindikleri de belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.