Bugünkü
Takvim

Şifa niyetine!

Mekke'de yaşayan 45 yaşındaki , her gün düzenli olarak motor ve fren yağı içiyor.

  • Yaşam
  • 23.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.09.2011 09:41
ABONE OL
Şifa niyetine!
Dünyada hemen hergün akıllara durgunluk veren olaylar yaşanıyor. Bunlardan sonuncusu Mekke'de yaşandı.

45 yaşındaki Yemen asıllı adlı kişi, 17 yaşından beri her gün düzenli olarak motor veya fren yağı içtiğini açıkladı. Hem de öyle arada sırada değil, düzenli olarak her gün! Ömer'e göre motor ve fren yağı kendisini hem zinde tutuyor, hem de kilo almasını engelliyor.

Günde iki veya üç şişe motor yağı içen Muhammed Ömer'in tükettiği miktarın bir otomobili 2 bin 500 kilometre götürecek kadar olduğunu kaydeden El Arabiya televizyonuna göre, tıp uzmanları Ömer'in davranışının altında psikolojik bir motivasyon bulunduğuna inanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.