Bugünkü
Takvim

İşte ilginç burcun ilginç ünlüleri...

Takvim.com.tr'nin yaklaşık 10 gündür okuyucularına sunduğu ünlülerin burçlarında bugün sıra Akrep burcuna geldi. Bu burçta oldukça ilginç isimler var...

  • Yaşam
  • 13.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.10.2009 10:51
ABONE OL
Kişisel Özellikler
Akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır. Bu nedenle onları simgeleyen sözcük 'Arzuluyorum' dur.

AKREP BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

TERAZİ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

ASLAN BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

YENGEÇ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

İKİZLER BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


BOĞA BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

KOÇ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

BALIK BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

KOVA BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

OĞLAK BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler. Akrep'ler ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, onları aşağılayarak hadlerini bildirirler. Kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar.

Aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Kendilerini yetiştirmemiş Akrep'ler, yaşamın basitliklerine yatkınlıkları ile kendi kendilerinin yok oluşlarına neden olurlar. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar. Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ettiklerinden, ölümden korkmazlar.

Fiziksel Özellikler

Akrep'lerin fiziksel yapıları oldukça ilginçtir; orta yada daha uzun boylu olabilirler. Kalın fakat düzgün bir bedenleri vardır.

Yuvarlak yüzleri olur. Saçları koyu renk ve dalgalı, hatta kıvırcıktır. Gözleri inanılmaz çekicidir.

Baktıkları her şeyi adeta eritirler. Bir Akrebi bakışlarından kolayca tanıyabilirsiniz Karizmatik ve vurgulayıcı giyinirler. Sıra dışı bir görünüşleri vardır fakat asla marjinal değildirler.

Takı takmaktan hoşlanmazlar, eğer gerekirse pahalı bir mücevher veya otantik bir takıyı tercih ederler.

TAKVİM İNTERNET

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.