Bugünkü
Takvim

Avşar-Gündeş ve Kırca'nın ortak özelliği

Hülya Avşar, Ebru Gündeş ve Levent Kırca'nın ortak yönleri var. Peki ya diğerlerinin...

  • Yaşam
  • 09.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.10.2009 11:01
ABONE OL
Kişisel Özellikler

TERAZİ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar. Bu yüzden onları tanımlayan sözcük 'Tartarım'dır. Teraziler güçlü bir adalet duygusuna sahiptirler.

ASLAN BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

YENGEÇ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

İKİZLER BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


BOĞA BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

KOÇ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

BALIK BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

KOVA BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

OĞLAK BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Abartılı bir hareketleri yoktur. Fakat yakın dostlarının vefasızlıkları onları çok etkiler. Nazik ve yumuşak sözlerle insanlarla iletişim kurarlar. Fakat, istemedikleri bir konuda ısrar edilirse sabır ve kibarlılıklarını yitirebilirler. Çevresinde olup, bitenler için çok meraklı insanlardır. Başkalarının yaşantısına girmeye bayılırlar. Çok istedikleri güzel şeylere başka arkadaşları sahip olduğu zaman kıskançlık duyguları ortaya çıkar, hatta ayni şeylere sahip olmak için hileli yollara başvurabilir. Kendilerini geliştirmiş Teraziler ise, çıkarları için ilkelerinden taviz vermezler. Yalnızlığı sevmezler. Her zaman güzel, dengeli ve uyumlu bir dünya ararlar. Kötü gerçeklerle karşı karşıya kalınca, kaçış yolları ararlar.

Fiziksel Özellikler


Terazi burçlarının fiziksel yapıları çok güçlüdür. Zodyak'ın en güzel kişileri diyebiliriz. Uzun boylu, ince vücutlu, düz kahverengi saçlı, yuvarlak yüzlü, düz kahverengi saçlı, beyaz tenli ve koyu renk gözlüdürler. Tartışmasız girdikleri çevrelerde dikkati hemen çekerler. Tavırları çekici ve büyüleyicidir. Gülümsedikleri zaman, çevrelerine yaptıramayacakları şey yoktur. Sosyal yaşantılarıyla aşk yaşantıları paralel giderse mutlu olurlar. Nazlı ve kaprislidirler. Modayı takip etmedikleri halde kendilerine yakışanı bilirler.

TAKVİM İNTERNET

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.