Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 08.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 08.10.2009 11:20
ABONE OL

İşte burçlarını yansıtan ünlüler...

Gülben Ergen, Fatih Terim, Hande Ataizi, Selma Hayek, Tuğçe Kazaz ve Cameron Diaz hangi burçtan?

ASLAN BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

YENGEÇ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

İKİZLER BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


BOĞA BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

KOÇ BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

BALIK BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

KOVA BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

OĞLAK BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Kişisel Özellikler


Yönetici gezegeninizden dolayı hep bilgiyi ararlar. Zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi görürler.

BAŞAK BURCU ÜNLÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Bu nedenle Başak burcunu tanımlayan sözcük 'İncelerim " dir. Başak'lar çalışkan ve pratik insanlar olup, yaşamlarındaki en önemli konu İş' tir. Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar.

Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebilir. Başak'ların yaşamda ayrıntılar arasında boğulma riskleri hep vardır. Böyle anlarda bile, kendi yöntemleri ile yaptıkları işlerde gelişigüzel şeyler bulunabileceğini kabul etmezler.

Başaklar, genellikle kendilerini hiç kimseye kullandırtmazlar, sınırlarını belirleyerek 'hayır' demesini bilirler. Tutumlulukları bazen pintilik derecesindedir. İçli-dışlı olmayı sevmedikleri için, soğuk ve mesafeli bir görünüşleri vardır.

Fiziksel Özellikler

Başak burcunun tipik fiziksel özellikleri: Uzun bir boy, ince bir bel yüzü pembe beyaz veya esmerdir. Saçları koyu renk ve genelde uzun olur.

Sağlıklı saç tellerine sahiptirler. Gözleri insanın içini okur gibi baktığı için de hemen onun etkisinde kalırsınız. Farklı bir karizması vardır.

Sistemli ve kuralcı yapıları dış görünüşlerine de yansır. Onları asla dağınık ve gelişigüzel göremezsiniz. Kıyafetleri klasik fakat etkileyicidir.

Daima kaliteli yaşamaktan hoşlandıkları için, bütçelerini yansıtan hoş kıyafetleri kullanırlar, fakat abartıya kaçmamak şartıyla.

TAKVİM İNTERNET