Can Kırıkları 2. bölüm izle | Can Kırıkları 2. bölüm tamamı tek parça izle

24.07.2019 09:04

İlk bölümüyle sezona muhteşem bir giriş yapan Can Kırıkları 2. son bölümü ile atv'de seyirci ile buluştu. Sürükleyici hikayesiyle Can Kırıkları yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler haberimizden izleyebilirler. 'Can Kırıkları'nın 2. bölümünün takvim.com.tr'den izleyebilirsiniz
Leyla, Zeynep'in suç ortağı oluyor!

Zeynep Ercüment'e son kurşunu sıkarken Leyla olay yerine gelir. Leyla mesleği ve arkadaşı arasında bir seçim yapmak zorundadır. Zeynep'in geçmişte yaşadığı acıları öğrenen Leyla, cesedi ortadan kaldırmaya karar verir. Ne olursa olsun sonuna kadar Zeynep'in yanında olacaktır. Ancak iki kadını da kötü bir sürpriz beklemektedir. Ercüment'in sakladığı tecavüz görüntüleri hala bir yerlerde, saatli bomba gibi beklemektedir. Zeynep bu görüntüleri bulmak için gizlice Cihan'ın evine girer. Kendi kurduğu tuzağa düşen Cihan ise Leyla'nın namlusunun ucunda, ölümle burun burunadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.