Cengiz Kurtoğlu bıçaklama olayı videosu izle! Ünlü sanatçının iş adamı Mustafa Can'ı yaraladığı anlar kamerada!

Cengiz Kurtoğlu bıçaklama olayı videosu izle! Ünlü sanatçının iş adamı Mustafa Can'ı yaraladığı anlar kamerada!
24.11.2021 20:22 - Son Güncelleme: 24.11.2021 20:40

Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, katıldığı bir doğum günü partisinde Orhan Gencebay'a küfür ettiğini iddia ettiği iş adamı Mustafa Can'ı bıçaklayarak yaraladı. Olay anı güvenlik kameralarınca anbean kaydedildi. Görüntülerde Cengiz Kurtoğlu'nun masadaki servis bıçağını alıp öfkeyle iş adamına saldırdığı anlar görülüyor. Olayla ilgili konuşan Kurtoğlu, "Kendisini ikaz ettim ancak küfre devam edince onu sadece ittim. Darp etmedim" dedi.

Cengiz Kurtoğlu, dün gece İstanbul Sarıyer'de bir yakının doğum günü partisine katıldı. Partide sanatçının M.C isimli bir kişi ile kavga ettiği, hatta onu darp ettiği iddiası öne sürüldü.

Cengiz Kurtoğlu olay ile ilgili açıklama yaptı. Ünlü sanatçı, iddiaları reddederek ortada bir darp olmadığını söyledi. Yaşanan olay ile ilgili gerçekleri ise şu şekilde anlattı: "Alkolün dozunu kaçıran bir adam, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Ümit Besen gibi isimlere küfür etmeye başlayınca gerginlik yaşandı. Kendisini ikaz ettim ancak küfre devam edince onu sadece ittim. Darp ya da benim polisten kaçma gibi bir durumum yok, evimdeyim."

SON DAKİKA