Hollanda seçimlerine Erdoğan damgası

Hollanda seçimlerine Erdoğan damgası

16.03.2017 00:00

Hollanda'da bugün yapılan seçimlerde oy pusulalarındaki 'Recep Tayyip Erdoğan' yazısı gündeme damga vurdu. Söz Teması programında ekrana gelen görüntüde bir A Haber izleyicisinin paylaştığı oy pusulasında en altta 'Recep Tayyip Erdoğan' yazıyor. Bunun gibi yüzlerce oy pusulasının olduğu belirtiliyor.


kalan karakter 1000

mehmet mehmet

istersek bir kaşık suda boğarız sizi HAÇLILAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.03.2017 09:04
taka41 taka41

Sindi secime yeniden kazanan ruttenin isi daha zorlasti....anahtari kuyuya kendi atti....kendi cikarmasi gerekecek.....sonucta Hollanda secmeni radikal irkci siyasetci istemiyor,...sari sacli ite önce Adam ol dediler....sonra siyasetci....Ankara bunlari iyi not etmeli...bu tavirlar...bugün Hollanda gösterdi ama AB tamaminda bu görüs Hakim...cünkü adamlar 2-3 yildir medya ile kendi halkini kiskirtiyor...Reise karsi...büütn bunlar bir oyunun parcasi..tesadüf deyil....yanliz kafalarinin basmadigi bir nokta var.. oda Türkiyedeki secimlerin sonucuna ben karar veririm....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.03.2017 08:32
MUSTAFA MUSTAFA

alçakların ülkesi netherland seni senin ülkende beceririz böyle

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.03.2017 08:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.