"Erdoğan ve Putin'in verdiği fotoğraf birilerini rahatsız ediyor"

19.01.2020 16:47

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Libya Zirvesi'ne katılmak üzere gittiği Almanya'nın Başkenti Berlin'de önemli temaslarda bulundu. Erdoğan, zirve öncesinde ikili görüşmeler gerçekleştirdi. rdoğan’ın zirve öncesi en öneli teması ise Rusya Devlet Başkanı Putin ile oldu. Akademisyen Prof. Dr. Mesut hakkı Caşın, Erdoğan İle Putin’in Libya konulu Berlin Konferansı öncesi dünyaya mesaj niteliğindeki kritik görüşmesini yorumladı. Caşın, “Bu fotoğraf birilerini rahatsız ediyor. Her ikil liderde Avrupa’nın güvenliği için Libya’daki mülteci sorunun asıl kaynağının bu olduğunu vurguladılar.” dedi. İstanbul’daki tarihi Erdoğan-Putin zirvesine de atıfla bulunan Caşın, “Bu aslında Türk-Rus başarısıdır” şeklinde konuştu. Caşın, Avrupa’nın Libya konusunda farklı saflarda olduğunun altını çizerek, “Bu durum Türkiye’yi Libya konusunda lider yaptı.” dedi. “Hafter Türklere karşı neden cihat ilan etti? sorusunu yanıtlayan Caşın, “Biz Libya’nın düşmanı ikimizde Müslümanız! Nasıl bize cihat ediyorsun” ifadelerine yer verdi.


kalan karakter 1000

Dulqarnein Dulqarnein

CIHAT ilan etmek icin ÜMMETIN lideri olman gerek, bir it, basit bir köpegin agizina CIHAT almasi bizi sadece güldürmesi gerek, ama belliki birileri kendi tarihini ve medeniyetini kültürünü bile unutmus, CIHAT ilan etmek sadece gercek bir HALIFENIN hakkidir, HAFTER gibi bir maymunun hakki hic de olamaz, neyse, HEDEF belliki arap kitleleri TÜRKLERE karsi kiskirtmak, en az zihinlerde böyle bir CAMUR LEKESI atmak, yani diyorki köpek hafter: "türkler arap ve müslümanlarin kanini döküyor türklere karsi CIHAT ilan ediyorum, tüm müslümanlar katilsin en az ruhlari ile zihinleri ile"... gercekten acinacak bir girisim, hala anlamiyorsunuz afrika ve arap ülkelerinde TÜRKLER aleyhine neden dizilerde haberlerde sosyal medyalarda gaz verildigini, bu gelecege bir yatirim, bozgunculuk yatirimi, arkasinda yine KORKAK yahudi bozgunculari bulursunuz, tabi masalari BAE ve diger rezil kuklalari SUUDLARI görürsün, "ESSEKLER önünü cok kolay görür, essege ters binki arkasini göresin."

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2020 21:54
Dulqarnein Dulqarnein

BU SADECE TÜRKIYE basarisi, ruscu yaratik!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2020 20:31
VAHİT VAHİT

BU FOTOĞRAF ÜLKEMİZİN DÜŞMANLARINI İÇERDEKİLERİ VE DIŞARDAKİLERİ RAHATSIZ EDİYOR ,DAHADA ONLARI RAHATSIZ OLACAKLARI GÜNLER BEKLİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.01.2020 16:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.