Filistinli çocuğa köpek işkencesi!

Filistinli çocuğa köpek işkencesi!

03.03.2015 00:00

Filistin halkına yaptığı insanlık dışı eylemlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen İsrail askerleri bu sefer de, bir çocuğa köpekle işkence yaptı. İsrail'in işgal ettiği Batı Şeria'nın El-Halil kentinde yaşanan olayda, İsrail askerlerinin rezilliği bir kez daha gözler önüne serildi. İsrail askerleri, 16 yaşındaki Hamza Ebu Haşim isimli çocuğu 2 köpeğin ortasına koyup, işkence yaparken görüntülendi. Ebu Haşim'in ailesi, çocuklarının gösterilere müdahale eden İsrail askerlerine 'taş atma' gerekçesiyle tutuklandığını, bu olaydan sonra da hastanede tedavi gördüğünü açıkladı.


kalan karakter 1000

murat gezer murat gezer

rabbim tez günde israil ve yandaşları zalim yahudileri kahretsin.dua dan başka silahı olmayan müslümanlar yahudi ve mason malı satın almayın.bunların ne olduğunu araştırın.filistinlileri kurtar ya rabbi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 03.03.2015 13:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.