Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm internet özel fragmanı yayınlandı! Adnan alevler arasında kalıyor

Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm internet özel fragmanı yayınlandı! Adnan alevler arasında kalıyor
16.01.2020 10:59

ATV ekranlarında izleyiciler tarafından heyecanla takip edilen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş başladı. Yeni bölümde Züleyha, Yılmaz ile buluştuğu sırada sancısı tutunca ikili hastaneye gidiyor. Aynı sırada Müjgan ise tek başına hastanede. İki kadın yan yana doğuma alınıyor. İzleyicilerin merakla beklediği Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm internet özel fragmanı yayınlandı.


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Züleyha, Yılmaz ile buluştuğu sırada sancısı tutunca, hastaneye giderler. Aynı sırada Müjgan ise tek başına hastanededir. İki kadın yan yana doğuma alınır! Iki aile de kapının önünde heyecan ve endişe dolu bir bekleyişe başlayacaktır. Ancak iki taraf da diğer doğumun da başladığını bilmeden geldiğinden, doğumhanenin kapısında Demir ve Yılmaz yine birbirine girer. Fekeli ve Hünkar da, kalp kırıklıklarını bir kenara bırakıp evlatlarını birer kenara çeker. İki aile aralarındaki tüm savaşa rağmen, şimdi aynı şey için dua ederek o kapıda hayatlarının en uzun bekleyişini yaşar.

SANİYE VE GAFFUR NE ZAMAN AİLE OLACAK?

Bulduğu her köşede uyuyarak geceleri gizli gizli yaptığı borç ödeme mesaisini telafi etmeye çalışan Gaffur, bu kez Saniye'den kaçamayacak. Ama evdeki doğum telaşı, Saniye'nin çocuk özlemini öyle bir depreştirecek ki Gaffur'a bile kızamayacak. Karı-koca uzun zaman sonra ilk kez, birlikte hüzünlenip birbirlerini teselli edecekler.

NACİYE'NİN FENDİ HATİP'İ YENDİ

Hatip Ağa, yine binbir mazeretle evden çıkınca, Naciye yine şüpheye düşer. Adana'nın arka sokaklarında önde Hatip, arkasında Naciye uzun bir yol kat ederler! Naciye, Hatip'i bir kez daha hiç ummadığı bir anda yenecek! Gördükleri karşısında Naciye de pes diyecek.

ADNAN ALEVLER ARASINDA KALIYOR

Konakta gelen gidenin bitmediği bir gün, önce Haminne kaybolur. Tüm ev halkı Haminne'yi bulmaya çalışırken, Küçük Adnan da kendine bir oyun arkadaşı aramaya bahçeye çıkar ve ahırlara girer! Evdekiler Haminne'yi bulup Adnan'ın telaşına düşene dek, Adnan alevler arasında kalır! Küçük çocuk ölümle burun buruna geldiği sırada, tüm konak içeride Adnan'ın olduğunu öğrenecektir.