Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Züleyha, Hünkar'a rest çekiyor

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Züleyha, Hünkar'a rest çekiyor

02.12.2019 20:14

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova geçen haftaki bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde iki ailenin buluşmasındaki tartışma, Yaman konağında da, Fekeli konağında da adeta artçı depremlere neden oldu. Bölümün ardından Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanında yaşanacak olaylar...


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Demir annesinin, Yılmaz Müjgan ve Fekeli'nin zoruyla yan yana gelir. Ama buluşmanın "barışma" kısmı, ilk dakikada alevli tartışmalara ev sahipliği yapacaktır. Ardından da iki aile uzun süre bir araya gelemeyecek bir hale geliyor. Evdeki buluşmanın ardından Yılmaz, bir barışma adımı daha atacaktır. Ancak bu adımın sonunda da Demir ve Yılmaz bu kez çarşının ortasında yine restleşecektir.

FEKELİ YUMRUĞUNU MASAYA VURDU

İki ailenin buluşmasındaki tartışma, Yaman konağında da, Fekeli konağında da adeta artçı depremlere neden olur. Bugüne kadar ortak savaşlarında pek çok fikir ayrılığını atlatan Fekeli ve Yılmaz, ilk kez bu kadar hiddetli bir tartışmanın içine girer. Fekeli bugüne kadar kimsenin görmediği haliyle adeta ateş saçıyor. Yılmaz'a karşı da yumruğunu masaya vuruyor.

GAFFUR ARTIK HATİP'İN KISKACINDA

Hatip, borçlarını derhal ödemesini isteyince Gaffur yine çözümü bir yalan ile bulur! Ancak bu kez yalan senaryosuna Çetin'e iftira atmayı da katınca, işler zannettiğinden de fazla karışır! Demir'in ardından Yılmaz'dan da dayak yiyerek, çiftlikte bir kez daha gözden düşer! Hatip ise artık iyice Şermin'in yörüngesindedir! İkisi Çukurova'nın gözlerden ırak çeşitli noktalarında masalarını kurup muhabbetlerini arttırırken, Saniye'nin kendilerini gördüğünü farketmezler!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.