Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 08.10.2019 20:02
  • Son Güncelleme: 08.10.2019 20:02

Instagram karanlık mod ayarı nasıl yapılır? iOS ve Android Instagram karanlık mod özelliği...

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram yeni bir özelliği kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Instagram kullanıcıları özelliğin sunulmasıyla birlikte Instagram karanlık mod ayarı nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyor. Peki, iOS ve Android Instagram karanlık mod özelliği nasıl yapılmaktadır? İşte merak edilen bilgiler...

Instagram karanlık mod ayarı nasıl yapılır?

Sosyal medya platformu Facebook'un bünyesinde yer alan fotoğraf ve video uygulaması Instagram yeni bir özellikle gündeme geldi. Gelen özellikle birlikte Instagram, karanlık modunu kullanıcıların beğenisine sundu. Şimdi Instagram kullanan kişiler Instagram karanlık mod ayarı nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyor. İşte iOS ve Android Instagram karanlık mod özelliği...

INSTAGRAM KARANLIK MOD AYARI NASIL YAPILIR?

iOS işletim sistemini kullanan kişiler öncelikle iOS 13 güncellemesini yapmalıdır. Güncellemeyi yaptıktan sonra iPhone-Ayarlar'a girerek ekran ve parlaklık seçeneğine tıklayın ardından önünüze gelen menüde Koyu Mod'u seçin. Artık Instagram'ı karanlık mod ile kullanabilirsiniz.

Instagram Android gece modu ayarı için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.