Bugünkü
Takvim

Servet yazıyor

1 milyon euroluk dünyanın en pahalı kalemi için yarış başladı. Sadece 1 tane üretilen kaleme dünyadan 2 talip çıktı. Gözler koleksiyoner Türk işadamlarında...

ABONE OL
Servet yazıyor
Ankara'da görücüye çıkarılan, dünyanın en pahalı kalemi için dünyada yarış yaşanıyor. Sadece 1 tane üretilen 1 milyon euroluk kaleme bir Arap şeyhi ve Londra'dan ünlü bir işadamı talip olduğunu açıkladı, pazarlık başladı.

KALEM YARIŞI
Üzerinde 30 karat pırlanta bulunan İtalyan Aurora'nın 'Diamente Pen' adlı kalemine, Türkiye'nin kalem tutkunu patronlarının ise talip olup olmayacağı merak ediliyor. Kalem koleksiyonu yapan Türk işadamları arasında, Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Doğuş Holding Başkanı Ferit Şahenk, Özgörkey Holding Başkanı Cemal Özgörkey ve Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu başı çekiyor. Dünyada sınırlı sayıda üretilen birçok özel kalem için, patronlar kendi aralarında yarışıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.