Bugünkü
Takvim

Türkiye ve Rusya, turizmde hükümetler arası anlaşma hazırlıyor

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) Başkanı Oleg Safonov, Rusya ve Türkiye’nin turizmin gelişmesine ilişkin yeni Hükümetler arası anlaşma üzerinde çalıştıklarını kaydetti.

  • Tatil&Turizm
  • 27.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.10.2017 11:12
ABONE OL
Türkiye ve Rusya, turizmde hükümetler arası anlaşma hazırlıyor

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) Başkanı Oleg Safonov'un Rus haber ajansı Ria Novosti'ye yaptığı açıklamada, perşembe günü 11. Rusya-Türkiye turizm çalışma grubunun toplantısının gerçekleştiğini belirterek, "2017 turizm sezonunun ilk sonuçlarını çıkardık, güvenlik konularını, iki ülke arasında Karadeniz'deki cruise turizminin gelişmesini değerlendirdik" ifadesini kullandı.

Safonov, "Rusya ve Türkiye arasında yeni Hükümetler arası anlaşmanın hazırlığına ilişkin çalışmaları yürütüyoruz. Bir önceki anlaşma 1995 yılında imzalandı. O zamanda bu yana 22 yıl geçti ve turizm koşulları şu anda çok daha farklı" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.