Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.03.2020 Gazete
ABONE OL

'dan 'e sert tepki! "Bir tek senin mi ailen var..."

'da bir süre önce sözleşmesi feshedilen 'in ayrılış sürecinde kaptan 'nın eski takım arkadaşına yönelik sert sözler kullandığı öğrenildi.
Trabzonspor'da
bir süre önce sözleşmesi feshedilen Obi Mikel'in ayrılış sürecinde kaptan Sosa'nın eski takım arkadaşına yönelik sert sözler kullandığı öğrenildi.

HEDEFE YÜRÜYORUZ
Coronavirüs
sebebiyle İngiltere'de olan ailesinin yanına gitmek için takımdan ayrılan Mikel'e, Sosa'nın "Takım olarak bir hedefe yürüyoruz. Bir tek senin mi ailen var?" Burada birçok oyuncu ailesinden uzakta" dediği öğrenildi.Mikel'in ise bu sözlerin ardından Sosa ile bağlarını kopardığı ve Arjantinli oyuncuyu Instagram'da takipten çıkardığı görüldü.Sosa performansının yanı sıra takımı sahiplenmesiyle de gönülleri fethediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.