Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 10.02.2020 Gazete
ABONE OL

’dan sert açıklama! "Biz bütçeyi dengelerken siz şov yaptınız"

Başkan Yardımcısı , Başkanı 'a cevap verdi. Doğan, "Biz bütçeyi dengelerken siz milyon Euro'luk lerle şov yapıyordunuz" ifadelerini kullandı.

Biz bütçeyi dengelerken siz transfer şov yaptınız
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, önemli açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a cevap verdi. Doğan, "Biz bütçeyi dengelemekle uğraşırken, maliyeti düşük transferler yaparken, altyapımıza ağırlık verirken, altyapıdan çıkan oyuncumuzu en yüksek bonservis bedeliyle satarken, siz milyonlarca Euro'ya futbolcular alarak şov yapıyordunuz! Lisans Talimatı sadece Trabzonspor için çıkmadı. Bütün kulüpleri kapsıyor. Talimat 'Uymayana ceza verilecek' diyor! Burada sorun ne? Uyan suçlu mu? Talimatta böyle bir madde yok" dedi.Ertuğrul Doğan, "Yıllardır hakem hatalarından canı en çok yanan biziz! Biz isyan ederken siz susuyordunuz! Bıyık altından gülüyordunuz! Biz 'doğru' bildiklerimizi yaparak yola devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.