Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 01.09.2019 Gazete
ABONE OL

Geri çekilme dikine oyna! 3 puan istiyor

, “Savunma u kimyamızda yok...” diyerek maçında hücum emri verdi... 'un hocası, "Onlar da hücum oynayacak. Sakin kalalım, oyun bizim lehimize dönecek..." dedi.

Geri çekilme dikine oyna
Trabzon Teknik Direktörü , Fenerbahçe maçı öncesinde oyuncularıyla toplantı gerçekleştirdi. Karaman, "Fenerbahçe ilk 2 maçını kazandı ve bizim karşımıza moralli çıkacak. İlk dakikadan itibaren bizi baskı altına almaya çalışacak. Baskıyı isabetli paslarla kıracağız. Her zamanki hücum unu oynayacağız" dedi.​AEK MAÇINDA DA GÖRDÜK
Karadeniz Fırtınası'nın teknik patronu, "AEK maçında da gördük. Savunma futbolunu beceremiyoruz. Kimyamız hücuma daha yatkın. Fenerbahçe de hücum oynayacak. Etkili silahlarımızla sonuca gideceğiz" diye konuştu.

​TRABZON'A MUTLU DÖNELİM
Dev maçta sakin kalmaları durumunda sonuca gideceklerinin altını çizen Ünal Karaman, "Gereksiz diyaloglardan kaçınalım. Her zamanki gibi futboldan keyif alalım. Sonucunda da 'a 3 puanla dönelim" ifadelerini kullandı.ABDÜLKADİR&STURRIDGE YOK
Trabzon'da AEK maçında sakatlanan Abdülkadir Ömür ve hazır olmayan Sturridge, F.Bahçe maçında yok.COŞKULU KARŞILAMA
Trabzon taraftarı, takımını 'da coşkuyla karşıladı. Futbolcular yakın markaja alındı
Bordo-mavili taraftarlar, bugün Fenerbahçe ile karşılaşacak takımlarını İstanbul'da coşkuyla karşıladı... lu futbolculardan imza almak için yarışan taraftarlar, "Bize Her Yer Trabzon" tezahüratlarıyla takımlarını kalacakları otele uğurladı.