Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.07.2019 Gazete
ABONE OL

’nin listesindeki ve Fejsa’nın menajeri 'a geldi

’nin listesinde yer alan ve Fejsa’nın menajeri Ramadani yöneticilerle görüştü. 2 oyuncu için sıcak saatler yaşanıyor. Ramadani ile detayları konuşan yönetim Kolarov için , Fejsa için de ile görüşmelerine devam ediyor.

Kolarov&Fejsa zirvesi
Fenebahçe'de dün hareketli bir gün yaşandı. Sarı-Lacivertli yönetimin listesinde yer alan futbolculardan Kolarov ve Fejsa'nın menajeri Fali Ramadani apar topar 'a geldi. Ramadani'nin burada Fenerbahçeli yöneticilerle 2 futbolcu için pazarlık masasına oturduğu öne sürüldü.​GÖRÜŞMELER OLUMLU GEÇTİ
Fenerbahçeli yöneticilerin Ramadani ile yapılan görüşmede önemli yol aldığı ortaya çıktı. Bu futbolcuların Sarı-Lacivertli takımda oynamak istemeleri F.Bahçe'nin elini güçlendiriyor.KULÜPLERİYLE GÖRÜŞÜLECEK
Sarı-lacivertli
yöneticiler ayrıca için , Fejsa için de ile görüşmelerini sürdürüyor. 2 yıldız için bu hafta içinde yeni adımlar atılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

​KOSCİELNY DE GÜNDEMDE
F.Bahçe ayrıca Arsenal'in kaptanı Koscielny ile ilgileniyor. Takımının ABD'deki kampına gitmeyi reddeden yıldız oyuncu için teklif yapılması bekleniyor.