Bugünkü
Takvim

Başkanı : ’ye şans vereceğiz

Orman, ligin sonuna kadar ’nin yetkilerini artıracaklarını ifade etti. Başkanı, “Ona kendisini göstermek için şans vereceğiz. Ancak sezon sonunda önceliğimiz yerli hoca olacak. Ama yabancıya da kapıyı kapatmadık”dedi.Fikret
Orman başta teknik direktör olmak üzere A'dan Z'ye açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş'ten sonra ilk tercihlerinin yerli hoca olduğuna dikkat çeken Orman, "Ancak önce Guti'ye şans vermemiz gerekir. Onun kendisini göstermesi gerekir. Bunun için Güneş'le konuşacağım" dedi. İşte Orman'ın diğer açıklamaları:

SEÇİM YAKIN AÇIKLAYACAĞIZ
"Rıza Çalımbay, Mehmet Özdilek, Sergen Yalçın hepsi pırlanta gibi isimler. Ancak bu sevgiye göre verilecek bir karar değil. Bizim tercihimiz yerli hoca ama yabancı da olabilir. Beşiktaş hocalığı zor görevdir."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.