Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 09.02.2019 Gazete
ABONE OL

saldırısı | 'ın planı hazır...

Tecrübeli teknik adam önünde stratejisini Kagawa ve Burak üzerine kurdu. Kanatlar 2. planda. İlk hedef ortadan direkt gole gitmek.

Kartal saldırısı
'in 21. haftasında bugün Vodafon Parkt'ta Bursaspor'u konuk edecek olan Beşiktaş, bu önemli maçın son hazırlığını dün akşam saatlerinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı çalışma ile tamamladı. İdman öncesi Şenol Güneş'in 1 saate yakın taktik toplantı yaptığı da bildirildi.BEŞİKTAŞ'TA RADİKAL DEĞİŞİM
Kagawa ve Burak'ın transfer edilmesi, Babel'in takımdan ayrılması, Quaresma'nın da cezalı olması nedeniyle Şenol Güneş, klasik hücum anlayışını Bursa maçı öncesi tamamen değiştirdi.

BEŞİKTAŞ DİREKT KALEYE GİDECEK
Kanat varyasyonları 2. hatta 3. plana atılırken, Kagawa ve Burak önderliğinde Beşiktaş, Bursa önünde kaleye direkt giden bir görüntü çizmeyi planlıyor. Hücum pasları Burak'ın koşu yoluna atılacak.GÖZLER KAGAWA'DA
Antalya deplasmanında 80. dakikada oyuna giren ve 3 dakikada 2 gol atarak gündeme bomba gibi düşen Kagawa, ilk kez Vodafone Park'ta Siyah-Beyazlı seyircilerin karşısına çıkacak. Kagawa'nın ne yaptığı maçın skorundan sonra sorulacak ilk soru gibi duruyor.

-SPOR 100. KEZ KAPIŞIYOR
Beşiktaş ile Bursaspor bugünkü maçla birlikte 100. kez ligde karşılaşacak. Mete Kalkavan'ın yöneteceği maç Vodafone Park'ta oynanacak. 99 maçta Beşiktaş 45, Bursa ise 16 kez kazandı.