Bugünkü
Takvim

Pereira Portekiz’de doğdu Trabzonlu oldu

’un sağ beki Pereira tabuları yıktı. Meslektaşlarının aksine mütevazı arabası ile şehri turladı. Taraftarları ile aynı masayı paylaştı. Dün de doldurma parfüm almak için çarşıya çıktı...

Portekiz’de doğdu Trabzonlu oldu
Portekizli futbolcu 34 yaşındaki Joao Pereira, kariyerine 2003 yılında başladı. Başarı merdivenlerini hızla tırmandı. , gibi takımlarda attığı gollerle gönüllere kazındı. Başarılı futbolcu, 2016- 17 sezonunda Trabzon'da top koşturmaya başladı. Pereira alçakgönüllülüğüyle herkesten tam not aldı. Aldıkları uçuk rakamlar, yaptıkları harcamalar ve lüks yaşamları ile eleştirilen futbolculardan tamamen farklı bir imaj yarattı.
Sağ bek, futbolcuların milyon liralık lüks arabaların aksine mütevazı bir araba aldı. Kendisini yemeğe davet eden taraftarlarla aynı masayı paylaştı. İlkokul öğrencileriyle bir araya gelip forma imzaladı. Her fırsatta 'yi çok sevdiğini söyleyen Pereira, geçtiğimiz gün de doldurma parfüm alırken objektiflere yakalandı. Mütevazılığın kitabını yazdı!DOBLOYLA GEZİYOR!DOLDURMA PARFÜM ALIYORÖĞRENCİLERLE
BULUŞUYOR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.