Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.10.2018 18:54
  • Son Güncelleme: 13.10.2018 18:54

Kocaman iddiası! 'Konya'da da veriler silindi'

'ın ardından 'da göreve getirilen gündeme oturacak açıklamalarda bulundu.

Kocaman iddiası! 'Konya'da da veriler silindi'

'de büyük kaosa neden olan 'ın analiz ekibi ve yardımcılarının var olan antrenman verilerini sildiği iddiası 'ın açıklamasıyla başka bir noktaya gitti.

Teknik heyetten analist Turgay Altay, kaleci antrenörü 'ün antrenman verilerini sildiği ve var olan bilgileri de dışarıya sızdırıldığı başkan tarafından iddia edilmişti. Koç'un iddiasını yalanlayan teknik ekipteki kişiler, "Biz Fenerbahçe'ye ihanet etmedik. İhanet etmek isteyenlere de engel oluruz. İçeriden size yanlış bilgiler verildi. Bu tarz olaylar kesinlikle yaşanmadı" ifadelerini kullandı.

Yaşanan gelişmelerin ardından Mustafa Reşit Akçay'dan da bir açıklama geldi. Aykut Kocaman'dan sonra 'da göreve getirilen Mustafa Reşit Akçay, ASpor'da yayınlanan programa yorumları ile katkı veren 'un eski futbolcusu Selahattin Kınalı'ya mesaj atarak; "Aykut Kocaman'dan sonra Konyaspor'a gittiğimde tüm veriler alınmıştı"ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.