Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 04.10.2018 Gazete
ABONE OL

Atamayana atarlar!

atamayana atarlar. bir taktik anlayışı ortaya koyduk. ile oynamak kolay değil.”"Bizim için müthiş bir gün olabilirdi . 6 puana ulaşmamız işten bile değildi. Taraftarın gurur duyacağı bir takımız."

Atamayana atarlar!
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Porto önünde bekledikleri sonucu alamadıklarını söyledi. Terim, "Çok çok üzgünüm. Şampiyonlar Ligi'ne yakışan bir maç oynadık. bir taktik anlayışını ortaya koyduk. Çok önemli pozisyonlara girdik. Mevkisel olarak eksikliklerimiz vardı. Bunun zararını maç içinde gördük" ifadesini kullandı.

HELAL OLSUN DEDİRTTİRDİK
BU maçı kazanarak taraftarı mutlu etmek istediklerini söyleyen Terim, "Ama olmadı. Önümüzde 4 maç var. olsun dedirttiren bir oyun ortaya koyduk. ile oynamak hiç kolay değil" diye konuştu.MÜTHİŞ BİR GÜN OLABİLİRDİ
Birçok varyasyonu denediklerini söyleyen Terim, "Bugün müthiş bir gün olabilirdi. 6 puana ulaşabilirdik ama olmadı. Galatasaray taraftarının gurur duyacağı bir takım vardı. Yenilgi yine de hoş değil" dedi.

HAKEM İÇİN TAKIMI UYARDIK
Maç öncesi hakem konusunda futbolcularını uyardıklarını söyleyen Terim, "Penaltımız verilmedi. Ancak biz oyunumuzla, kazanma isteğimizle ve oyun anlayışımızla böyle devam etmeliyiz. Bu takımın çok iyi yerlere geleceğine inancım tam" diye konuştu.