Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.09.2018 23:55
  • Son Güncelleme: 15.09.2018 23:55

Usta yorumculardan A Spor'a destek 'a eleştiri

Usta yorumculardan ve kulüp televizyonunda canlı yayında A Spor'u hedef gösteren Başkanı 'un tutumunu eleştirdi. Toroğlu, Ali Koç hakkında "Böyle devam edersen 'dan erken çukura gidersin Ali Koç" yorumunu yaptı

Usta yorumculardan A Spor'a destek Ali Koç'a eleştiri

Usta yorumcu , - Evkur maçını A Spor ekranlarında yayınlanan Takım Oyunu programında değerlendirdi. Toroğlu, hakkında "Böyle devam edersen Aziz Yıldırım'dan erken çukura gidersin Ali Koç" yorumunu yaptı.


, Beşiktaş - Yeni Malatyaspor maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu. Beşiktaş'ın haberini kurum ismi vererek yalanlamasını eleştiren Dilmen, hafta içi FB Tv'deki canlı yayında A Spor'u hedef gösteren ve muhabirlere ambargo uygulayan Başkanı Ali Koç'u da tenkit etti.

Rıdvan Dilmen, 'Geçenlerde Ali Bey, A Spor'la ilgili yaptı. O haberleri başka kanallar da yapmıştı. FB TV'de Ali Bey'i izledim. Ben o haberi başka yerlerde de görmüştüm. Bugün de Beşiktaş Kulübü benzer şeyi yaptı. Bu haber de her yerde vardı. Cımbızla çeker gibi biri Sabah diyor, Beşiktaş da NTV diyor. Olursa ne yapacağız Negredo, sabah Al Nasr'a gitti. Öyle olursa ne yapacağız' diye konuştu.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.