Bugünkü
Takvim

'de dev zirve

Başkan ve Comolli arasında gerçekleştirilen zirvede, takımın lige sağlam bir şekilde tutunması ve devre arası takviyeleri konuşuldu. Eğer devre sonunda şampiyonluk yarışı içinde kalınırsa, Dirar ve Kameni’nin satışının geliri yeni yıldız leri için kullanılacak

Kadıköy'de dev zirve
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 11 Eylül'de yaptığı camiaya sesleniş konuşmasında belirttiği gibi sportif direktör Damien Comolli kısa ve orta vadeli planları içeren bir zirve gerçekleştirdi. Zirvede teknik direktör Phillip Cocu'nun bir takım istekleri de masaya yatırıldı.

TÜM EKSİKLER KAPATILACAK
Yapılan zirvede Fenerbahçe'nin bir an önce ligde şampiyonluk yarışının içinde kalacak sonuçları alması ve bunun başarılması durumunda normal döneminde gerçekleşmeyen transfer hedefleri konuşuldu.

SATIŞ GELİRİ NOKTA ATIŞLARA!
Buna göre Fenerbahçe eğer şampiyonyuk yarışının içinde kalırsa devre arasında Cocu'nun istediği bölgelere 1-2 tane atış yapılcak. Dirar ve Kameni'nin satışlarından gelecek para da buraya aktarılacak.

YETENEK AVCILIĞI TAM GAZ...
Zirvede altyapıya yatırımın arttırılması, kaliteli genç yeteneklerin takıma dahil edilmesinin devamı da konuşuldu. Nokta trahsferlerin son dakikaya bırakılmaması, şimdiden temasların yapılması da karara bağlandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.