Bugünkü
Takvim

'a Japon harikası

Başkanı törende, “Bu iş birliğinin futbolal ilgisi yok. ve voleybol ile ilgili de çalışmalar yapacağız. Kagawa’yı çok istedik ama ’dan ayrılmak istemedi” şeklinde konuştu...

Beşiktaş'a Japon harikası
Beşiktaş, Mainichi ile sponsorluk anlaşmasına imza attı. Vodafone Park'ta gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması törenine Siyah-Beyazlı kulübün başkanı ile Mainichi Yönetim Kurulu Üyesi Iwasawa katıldı. Orman, "Bu işbirliğinin futbolla ilgisi yok. ve voleybolla ilgili de çalışmalar yapacağız" dedi.

KAGAWA'YI ÇOK İSTEDİK
Sponsorlu anlaşmasının asıl hedefinin 'ı tanıtmak olduğunu belirten Fikret Orman, "Kagawa çok önemli bir oyuncu. Oyuncu Almanya'dan ayrılmak istemedi, yoksa biz istedik" diye konuştu.BEŞİKTAŞ'IN BAŞARISI ORTADA
Mainichi Yönetim Kurulu Üyesi Iwasawa, "Beşiktaş'ın son yıllardaki başarıları dikkatimizi çekti ve bu yüzden buradayız" dedi. Beşiktaş'ın bu sponsorluktan 10 milyon Euro kazandığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.