Bugünkü
Takvim

’da sıcak saatler!

, ’ın yaptığı teklif için ’nun menajeriyle görüştü. ekibinin ayrıca 1 milyon bonservis bedeli önerdiği otarya çıktı. Siyah-Beyazlı yönetimin bonservis bedelini 2 milyon Euro'ya çıkarmaya çalıştığı öğrenildi. Alvaro Negredo'nun ise yıllık 7 milyon Euro'yu kabul ettiği öne sürüldü

Negredo’da sıcak saatler!
Beşiktaş'ta Negredo konusunda sıcak saatler yaşanıyor... Siyah- Beyazlı yönetim İspanyol golcünün menajeriyle bir görüşme gerçekleştirdi. 2 saat süren bu zirvede Negredo'nun durumu masaya yatırıldı. Birleşik Arap Emirlikleri ekibi 'ın İspanyol stara yıllık 7 milyon önerdiği gelen bilgiler arasında.

NEGREDO RAKAMI KABUL ETTİ
Negredo'nun rakamı kabul ettiği ve Beşiktaş'ın vereceği kararı beklediği öğrenildi. Ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri ekibinin Siyah-Beyazlı yönetime 1 milyon Euro bonservis bedeli teklif ettiği ortaya çıktı.

2 MİLYON EURO İSTEDİ
Beşiktaş Yönetimi'nin Negredo'nun yıllık ücretinden kurtulmak için bu teklife sıcak baktığı ancak All Nassr kulübünün yaptığı 1 milyon Euro'luk teklifi 2 milyon Euro'ya çıkarmaya çalıştığı öne sürüldü.

GÜNEŞ'İN DE FİKRİ ALINACAK
Yönetimin
Teknik Direktör Şenol Güneş'in de görüşünü aldıktan sonra karar vereceği ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.