Bugünkü
Takvim

Cocu’ya devre arası mesajı

Başkanı Koç, ilk 4 haftadaki performansı tartışılanC ocu için “İşler tahmin ettiğimizden de kötü giders e Cocu’yu devre arasında değiştirme imkanımız var. 7.5m ilyon değil, 12 aylık maaşı” dedi

Cocu’ya devre arası mesajı
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de "Camiaya Sesleniş" adlı programda açıklamalarda bulundu. Koç'un açıklamaları şöyle: "Formanın önü için, uluslararası bir markayla müzakerelerin sonuna geldik. Ya açıklayacağız, ya da el sıkışıp teşekkür edeceğiz. Bu son dönemin en yüksek bedelli anlaşması olacak."

SEFERBERLİK ÇAĞRISI
"Çok büyük bir facia olmazsca Cocu'yu devre arasına kadar yollamam. Ancak işler tahmin ettiğimizden de kötü giderse Cocu'yu devre arasında değiştirme imkanımız var. söylenildiği gibi 7.5 milyon değil. Sadece 12 aylık maaşı. Maaşı da PSV'dekinin 3 katı değil. Bu tablo içinde seferberlik kampanyası başlatmamız gerekiyor. Mayıs sonu itibariyle rakamlara baktığınız zaman borcumuz arttı. -30 milyon Euro zarar etme hakkını çok üstünde aştık. 70-80 milyon euro bu sene kar yapmamız lazım. Bu kafayla gidersek ya cezalar yeriz ya da sürekli FFP uygulamasına maruz kalırız. 'nun kulüplerin harcamalarına kısıtlama getirmesi gerekiyor. Üç büyüklerden sadece geçen sezon kar elde etti"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.