Bugünkü
Takvim

giderim

“Yeni bir yapılanma içindeyiz. Çağlar, Okay, Enes gibi gençler yurt dışına gitti ama kendi takımlarında oynamıyorlar. "Bir şeyleri rayına oturtmak zaman istiyor. Becerebilirsem herkes için çok iyi olacak. de giderim..."

Beceremezsem giderim
A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, maçı öncesinde önemli açıklamalar yaptı. Lucescu'nun öne çıkan sözleri şöylen: "Çağlar, Enes, Okay, Emre Mor gibi oyuncularımız Avrupa'da önemli takımlardalar, fakat henüz süre alamıyorlar. Bu bizim için önemli bir sorun. Gençlerimizin sürekli oynaması lazım"

GENÇLERE GÜVENMELİYİZ...
"Bu gençlere sabretmek ve gerekli güveni vermek gerekiyor. Bu oyuncular, çok iyi oyuncular. Ben buna gönülden inanıyorum. Becerebilirsem herkes için çok iyi olacak. de giderim"

8 OYUNCU MİLLİ TAKIM'A GELMEDİ
"Her oyuncunun kalpten gelmesini istiyorum. 8 oyuncu, mayıs ayında bilmediğim nedenlerden ötürü gelmedi. Bana niye kadroya şu futbolcuyu almıyor diyorsunuz. Elimizde fazla seçenek yok"

TAKIMDA KALECİMİZ YOK!
"İsveç
maçında kalede oynayacak. Kaleci yok ne yapalım! Volkan vardı, yediği hatalı golden sonra 'de de oynamıyor. Harun Tekin'in F.Bahçe'de sürekli ilk 11 oynamasını bekliyorum"

SINIRI İÇİN ALINMIŞ BİR KARAR YOK
TFF 2. Başkanı , yabancı sınırı hakkında, "Henüz bu konuda alınmış yeni bir yok. 4 senelik uygulamanın sonuçlarını değerlendireceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.