Bugünkü
Takvim

20 milyon’luk devler ligi gafı

Cengiz, “Şampiyonlar Ligi’nde sıfır bile çeksek 55 milyon Eurog elir gelecek” dedi... Ancak bu durumda kazanılacak maksimum para 35 milyon Eruo olacak

20 milyon’luk devler ligi gafı
Transfer fiyaskosunun ardından taraftarların cephe aldığı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in önceki akşam TRT Spor'a yaptığı açıklamalar büyük ses getirdi. Başkan Cengiz'in özellikle Şampiyonlar Ligi'nden gelecek gelirler ile ilgili sözleri tartışmaları beraberinde getirdi.

GERÇEĞİ YANSITMIYOR!
Cengiz, "Grupta sıfır çeksek bile 55 milyon Euro kazanacağız" ifadesini kullansa da bu rakamın gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre yeni gelir tablosuna göre Sarı- Kırmızılılar ayak bastı parası olarak 15 milyon Euro kazandı. BU BİLGİYİ KİMDEN ALDI?
Yayın ve reklam gelirleri de buna dahil edildiğinde, Galatasaray'ın grubunu puan alamadan bitirmesi durumunda kazanacağı maksimum para 35 milyon Euro olacak. Başkan Cengiz'in 20 milyon Euro'luk hatayı nasıl yaptığı, bu bilgiyi kimden aldığı belirsizliğini koruyor.

5 FORVET VAR: E, REN, , Dİ VE YOK!
Cengiz'in konusundaki açıklamaları da taraftarların tepkisini çekti. Neden golcü alınamadığını açıklamayan Cengiz'in, "Şu anda kadromuzda 5 forvet var" demesi taraftarları isyan ettirdi. Sosyal medyada, "Evet 5 forvet var. E, ren,der, di ve yok esprisini yaptırdı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.