Bugünkü
Takvim

Artık herkes tanıdı!

, “’ın biz adamlığını ve teknik adamlıktaki yeteneğini biliyor ve zaten onu takdir ediyorduk. Onu iyi tanımayanlar da artık takdir etmiştir” dedi

Artık herkes tanıdı!
'un Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, teknik direktör Ünal Karaman hakkında övgü dolu sözler sarfetti.

HEP TAKDİR ETTİK...
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Ünal Karaman'ı geçmişten bu yana takdir söyledi. Karaman'ın daha önce Trabzonspor'da uzun yıllar forma giymiş, kulüpte görevler yapmış bir isim olduğuna işaret eden Hacısalihoğlu, "Ünal Karaman'ın biz futbolculuğundan bu yana adamlığını, sonrasında da teknik adamlıktaki yeteneğini biliyor ve zaten onu takdir ediyorduk. Bugünkü tabloyla belki şimdi onu iyi tanımayanların da takdir edecekleri bir durum ortaya çıkmıştır" ifadelerini kullandı.

ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ
Hacısalihoğlu, takımda birçok yeni transferin bulunduğunu bu bakımdan ilerleyen haftalarda Bordo-Mavili ekibin daha iyi olacağını da ifade etti. Hacısalihoğlu, 4-0'lık Galatasaray zaferinin kendilerinde bir rehavete yol açmaşacağının da altını çizdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.