Bugünkü
Takvim

Yerli inde 'Uzun' hikaye

Berke, Barış ve Harun inin perde arkasında, üç yıldızın menajeri olan ve sürecinde ’a çok büyük bir destek veren 1907 Derneği yöneticisi bulunuyor

Yerli transferinde 'Uzun' hikaye
Fenerbahçe'nin yerli oyuncu inde yaşanan büyük 'tesadüf' dikkatleri çekiyor... Altınordu'dan alınan Barış Alıcı ve Berke Özer'le birlikte, Bursaspor'dan transfer edilen Harun Tekin'in menajeri de aynı... Bu isim, aynı zamanda 1907 Derneği'nin yönetim kurulu üyesi de olan Ömer Uzun.
Ömer Uzun aynı zamanda sürecinde Başkan Ali Koç'a çok büyük bir destek vermiş ve sürekli yanında yer almıştı... Ömer Uzun'un yapılan diğer transferlerde de aktif rol aldığı öne sürülüyor.TAKVİM ÖZEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.