Bugünkü
Takvim

Saray’da soğuk savaş

Forvet alınamamasına tepki gösteren , Başkan ve ’la arasına mesafe koydu. Taraftarlar da yönetimden desteğini çekti

Saray’da soğuk savaş
Cimbom'da hüsranının yankıları sürüyor... Fatih Terim, basın önünde de sürekli dile getirmesine rağmen istediği forvet transferi yapılmadığı için yönetime cephe almış durumda. Çok sinirli olan tecrübeli hoca hem Başkan Mustafa Cengiz hem de Abdurrahim Albayrak'la arasına mesafe koymuş durumda.

TEPKİSİNİ AÇIKÇA DİLE GETİRDİ
Terim, Trabzon yenilgisi sonrasında "Transfer ağızla yapılmaz" diyerek yönetime tepkisini açıkça dile getirmişti. Cengiz ve Albayrak'ın henüz transferte yaşananlarla ilgili konuşmaması dikkat çekiyor.

TARAFTARLARDAN SERT ELEŞTİRİ
Transfer skandalına taraftarların tepkisi de çok büyük oldu... Özellikle seçim sürecinde Mustafa Cengiz'e büyük bir destek veren taraftarlar ve ultrAslan grubu sosyal medya üzerinden yönetime çok sert eleştirilerde bulunuyor.

SON GÜN 'HESAP' SKANDALI
Gomis'i sattıktan sonra 2 milyon Euro bütçesi olduğunu düşünen yönetimin, yapılan yanlış hesap sonucu 475 bin Euro bütçesinin olduğunu öğrenmesiyle transferi kapadığı öğrenildi.

TAKVİM ÖZEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.