Bugünkü
Takvim

Fener'de neler oluyor?

İkili arasındaki ilk kriz yüzünden yaşandı. Cocu, Ferdi’yi Ozan’la birlikte ’a göndermek isteyince, genç yıldızı getiren tepki koydu. Cocu'nun ayrıca istediği lerin yapılmaması nedeniyle 1 hafta önce Comolli'yle tartışma yaşadığı ve "Verilen sözleri tutmadınız" dediği ifade ediliyor..

Fener'de neler oluyor?
SON olarak evinde Kayserispor'a da yenilerek 4. haftada 3. mağlubiyetini yaşayan Fenerbahçe'de neler oluyor? İşte herkesin merak ettiği bu sorunun yanıtını TAKVİM aralıyor... Alınan bilgilere göre, yönetim kanadından sürekli yalanlansa da futbolu yöneten ikili Cocu ve Comolli arasında soğuk rüzgarlar var.

SERT TARTIŞMA YAŞANDI
İkili arasındaki ilk krizin Ferdi Kadıoğlu yüzünden patlak verdiği ortaya çıktı. Cocu'nun Ozan'la birlikte Ferdi'yi de PAF takımına göndermek istediği, bu nedenle Comolli ile sert bir tartışma yaşadığı öğrenildi.​COCU DEĞİL COMOLLİ GETİRDİ
Bunun nedeni, iddiaların aksine Ferdi'yi Cocu'nun değil Comolli'nin getirmesi. 1.5 milyon Euro'ya alınan Ferdi'nin menajerlik şirketi Wasserman'la ortaklığı bulunan Comolli, kararına tepki gösterdi

SON GERİLİM 1 HAFTA ÖNCE
Cocu ve Comolli 1 hafta önce de büyük gerilim yaşadı... İstediği lerin yapılamamasına tepki gösteren Cocu'nun, "İmza atmadan önce bana verdiğiniz sözlerin hiçbirini tutmadınız" diye konuştuğu öğrenildi.

İSTEDİĞİM İSİMLER GELSEYDİ...
Hollandalı hocanın ayrıca kötü uçların ardından faturanın kendisine çıkarılmasından da son derece rahatsız olduğu öğrenildi. Cocu'nun "İstediğim oyuncular alınsaydı böyle olmazdı" dediği iddia edildi.


TAKVİM ÖZEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.