Bugünkü
Takvim

& son fırsat

Son 3 lig maçında ‘sıfır’ çeken F.Bahçe’de Phillip Cocu’nun tahtı ciddi şekilde sallanıyor. Yönetim, ve maçlarında da kötü sonuç gelirse mecburi bir operasyon yapacak

Konya & Beşiktaş son fırsat
LİGE Bursa galibiyetiyle başlayan sonrasında ve 'ye deplasmanda kaybeden F.Bahçe'de, yenilgisi sonrası çanlar Cocu için çalıyor.

KADER MAÇLARINA ÇIKACAK
Tarihinin en kötü ilk 4 maçlık periyonudu gerçekleştiren 'de yönetimin, eğer Konya ve Beşiktaş maçlarından da kötü bir sonuç çıkması durumunda Cocu ile yola devam edilemeyeceği fikrinde olduğu öğrenildi.

YÖNETİM ISRARCI OLMAYACAK
Hiç de hesapta olmayan bu kötü başlangıca yeni kötü sonuçların eklenmesi durumunda Cocu'nun arkasında durmanın çok güç olacağı mecburi bir operasyonun şart olduğu herkesin ortak düşüncesi oldu.

OYUNA GEÇ MÜDAHALE EDİYOR
Tercihleri ve hatalarıyla eleştirilen Cocu'nun son 3 yenilgide sırasıyla 63, 65 ve 67. dakikalarda ilk değişikliğe gitmesi de son derece yadırgandı. Cocu'nun PSV'de de 1 maç hariç en erken değişikliği 58. dakikada olmuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.