• Spor
  • 14.11.2017 13:21
  • Son Güncelleme: 14.11.2017 - 13:21

Feto'nun çocuğu Kanter böyle rezil oldu

Öz babasını reddedip Gülen'in soyadını almak isteyen ve teröristbaşı Feto'yu babası gibi gördüğünü söyleyen , karşılaşmasında yaptığıyla alay konusu oldu.

Fetonun çocuğu Kanter böyle rezil oldu

'de Cleveland Cavaliers ile New York Knicks karşılaşmasında maçtan çok azılı FETÖ'cü 'in saha dışı komik davranışları konuşuldu.

Maç sırasında ile Nkilitina bir pozisyonda karşı karşıya geldi. Nkilitina zamanın daralması nedeniyle James'i iterek topu oyuna sokmaya çalıştı. Gerginliğin devam etmesi üzerine Enes Kanter birden LeBron James'in karşısına dikilerek James ile karşılıklı söz atışına başladı. Kanter'in bu anlamsız davranışı, spikerin tepkisine neden oldu. Spiker " Her şeyi Kanter başlattı, şimdi ise çene yapıyor " diyerek isyan etti.

Enes Kanter, teröristbaşı Gülen'in manevi oğlu olarak biliniyor, öyle ki Kanter yakın zaman önce öz babasını reddederek FETO'yu asıl babası gibi gördüğünü açıklamıştı.

kalan karakter 1000

nejmi nejmi

öküz fetönün öküz yandaşı

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 14.11.2017 15:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT