Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2017 Gazete
ABONE OL

Söz sırası Orman’da

Caner Erkin’e verilen 6 maçlık ceza yönetimde deprem etkisi yaaşttı. Başkan bugün PFDK kararlarıyla ilgili açıklamalar yapacak

Söz sırası Orman’da
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Caner Erkin'e 6 maç ceza vermesinin Beşiktaş Yönetimi'nde bomba etkisi yarattığı öğrenildi. Siyah- Beyazlı yöneticilerin bu karara büyük tepki gösterdiği ve cezanın indirilmesi için Tahkim Kurulu'na gidileceği öğrenildi. Beşiktaş Başkanı 'ın bugün bir basın toplantısı düzenleyerek Caner Erkin'e verilecek ceza hakkında açıklamalar yapacağı gelen bilgiler arasında.

TEPKİ GÖSTERDİ
Başkan Fikret Orman'ın PFDK'nın verdiği karara çok büyük tepki göstererek, "Beşiktaş'ın haklarını sonuna kadar savunacağız. Bu karar haksızlık" dediği gelen bilgiler arasında.

kalan karakter 1000

ağası ağası

Caneri tasvip etmiyorum ama konu ile ilgili iyi niyetli özürü gözardı edilmiş.Caner Meyreles ve Emre gibi yapmadı hatasını kabul etti.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.10.2017 16:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.