Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.10.2017 08:09

Toroğlu: 'Aferin Caner az bile yaptın!'

Mete Kalkavan; Başakşehir ile oynanan maçta Beşiktaşlı Caner'e bir kart gösteriyor, sonra da Caner'e arkasını dönüp kaçmaya başlıyor. Caner de arkasından Allah ne verdiyse küfür ediyor. Kameralardan net görünüyor. Aslında Caner az yapıyor. Daha çok yapması gerek, aferin sana Caner… Hakem Caner'in ne dediğini duyuyor. Dönse direkt kırmızı ile atacak, dönemiyor. Caner'den ve Beşiktaş formasının ağırlığından korkuyor. Yani Mete Kalkavan korkak bir hakem… Geçen sene oynanan Konya-Galatasaray maçında Ali Çamdalı, Mete Kalkavan'a "Sen korkaksın" diyor. Sneijder'i Galatasaray formasından korkarak atamayan Mete Kalkavan "Sen korkaksın" diyen Ali Çamdalı'nı atıyor. Bu Ali Çamdalı hem yakını hem uzağı gören bir futbolcuymuş. Kalkavan'a "Korkaksın" dediğinde yüzde yüz haklıymış. Örnek Caner olayı. Görüntülerle teknik adamlar ve futbolcular ceza heyetine gönderilmiyorlardı Türkiye'de. Hayret ki Caner gönderildi. Peki şimdi size sormazlar mı? "Şenol Güneş'e niye kıyak yaptınız?" diye. Enteresandır Caner takriben üç aydır nefes terapisi dersi alıyor. Yani sinirlendiği zaman, kontrolü kaybettiği zaman daha dikkatli hareket etmek için. 3 aydır almış hala faydalanamamışsa ya hocası beceriksiz ya da Caner'in daha en az iki sene bu terapiyi alması gerek. Bazı yazarlarımız Caner Fenerbahçe'de oynarken, Caner Beşiktaş'ta oynarken diye değişik yorumlar yapar biz bunları söyleyince o taraftarlara antipatik geliriz. Caner yıllardır taç atar… Aslında taç atmaz, taç fırlatır. Bir tane hakemin de Caner'in bu fırlatmasını tekrar ettirdiğini gördünüz mü? Ben görmedim. Gören varsa bildirsin.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.