;

'nden devrim gibi yenilik

liderliğinde toplanan Vakfı, yeni sezon öncesi önemli kararlar aldı. Halihazırda 1997 yılından beri devam eden18 kişilik takım kadrosu sayısının yeni sezon ile birlikte 21 kişiye çıkarılacağı açıklandı.

Kulüpler Birliğinden devrim gibi yenilik
ve Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı , futbolun gelişmesi konusunda devrim niteliğinde kararlar aldıklarını belirterek, "1997 yılından beri 18 kişi olan toplam kadronun, FIFA'nın müsade ettiği üst sınır olan 23, bizim 21'e çıkarılması için bir karar aldık ve mutabakata vardık. Bu kararı da ben sayın Yıldırım Demirören ile görüştüm. Bu karara Futbol Federasyonu da olumlu yaklaştı. Yani 11 Ağustos'ta başlayacak ligde esame listesinin 18 kişiden 21'e çıkarılması konusunda bir mutabakat sağlamış durumdayız. Burada amaç bütün oyuncuların maçın içinde olmasına ve konsantrasyonlarını daima üst seviyede tutmalarına yardımcı olmak" ifadelerini kullandı.

Bunun yanı sıra ısınırken 3 olan oyuncu sınırının 5'e çıkarılması ve yanında bir performans hocası bulunabilmesi yönünde kararlar aldık.Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de Gümüşdağ'ın ardından ssöz alarak, ben iki yıldan bu yana vakıfta Galatasaray'ı temsil ediyorum. Bu eki sezonda bütün konularda çok kolay bir şekilde konsensüs sağladıklarını ancak bu kez bu konsensusu sağlayamadıklarını belirterek, "Göksel Gümüşdağ'ın göreve devam etmesi gerekiyor, böyle bir mecburiyet var. 17 kulüp bunu istiyor. Bu görevden kaçamaz" şeklinde konuştu.
  • 28 Temmuz 2017, Cuma 15:00

kalan karakter 1000

METİJ METİJ

Bunlar DEVRİM değil ŞİKE yapar ancak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.07.2017 10:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.