Bugünkü
Takvim

Türk futbolu çetelerden kurtulmalı!

G.Saray-Trabzon maçında yaşanan skandalından sonra Takvim, otoritelere "Türk Futbolu nasıl kurtulur" diye sordu. , "Futbolun içinde çeteler var. Önce bu temizlenmeli" dedi. "İllegal oluşumlar hortladı" yorumunu yaptı.

Türk futbolu çetelerden kurtulmalı!
Türk futbolu çetelerden kurtulmalı diyen yazarlarımızın görüşleri şöyle:

ERMAN TOROĞLU: Bu çete çok branşta var zannediyorum. Bu öyle bir şey ki kimi bu işe kulüp sempatisiyle giriyor. Kimi bu işe bahis çetesiyle giriyor. Kimileri de bu işe maddi olarak girebilir. Buradaki maddiyi şöyle açalım; illa maç satarak alınan paralardan bahsetmiyorum. Futbolun her branşında para büyüdüğü için hakemlikte de para büyüdü. Öyle olunca bu hakemliği yapmak için çok saldıran olacaktır. Ayda 30 bin ile 50 bin arasında bir geliri kimse kaybetmek istemez!

kalan karakter 1000

misafir misafir

emeklilikte yaşa takılanlar ne olacak ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.02.2016 10:51
yaso yaso

önce siz şu futbodan elinizi ayağınızı çekin yorumcu efendiler birde sizin aldığınız paralara bakalım bindiğiniz arabalara oturduğunuz villalara erman toroğlu ahmet çakar en son hangi maça gittiniz? tv de maçı seyret yazıyı telefonla gönder masalarda kebaplar bazı yorumculara makyaj da fayda etmiyor yediğiniz içtiğinizi kapatmıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 23.02.2016 10:41
vefa vefa

herkes adaletli olmalı. yıllardır trabzon, fenerbahçeye cehennem olmuştu, diğer takımlarda gülmüştü, şimdi trabzonspor adalet arıyor, bulursanız diğer anadolu klüplerine de verin. hakemleri stadlara hapseden o mafya da kendine ders çıkarsın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır5
cevapla 23.02.2016 08:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.